“TimeScapes” – Bir başyapıt

Ara 18, 2011 Yorum yok

2010 yılında, yılın astronomiSamanyolu'nu görebilmek "Canon 60Da". Devamını oku... » fotoğrafOptiğin büyülü dünyası "Tilt-Shift" ve Time Lapse. Devamını oku... »çısı seçilen Tom Lowe’un time lapseNero Trigger - İsviçre çakısı değil, Türk çakısı. Devamını oku... » tekniği ile çektiği ve mayıs 2012’de vizyona girecek belgeseli.

Önce ilk trailer’ı seyredelim


Trailer’da da izlediğiniz gibi 2011 yılında bitecek diyor ama maalesef işler pek yolunda gitmemiş ve 2012 mayıs ayına sarkmış çıkış tarihi. http://timescapes.org/ sayfasından ön spariş verebilirsiniz.

Tanıtımlarını seyrettiğimizde gerçekten şaheser bir filmle karşılaşacağımız ortada fakat hepsi bu kadar değil, dvd arayüzünde bir menü ilgimizi çekiyor. Tom Lowe bize sadece filmi değil, teknikleri de sunuyor. TimeTime Lapse nedir, ne değildir, nasıl yapılır?. Devamını oku... » lapseTime Lapse nedir, ne değildir, nasıl yapılır?. Devamını oku... » severlerin filmden sonra en çok sevecekleri bölüm öyle sanıyorum ki “Toms’s Time Lapse Guide” bölümü olacak.

Filmin sayfası : http://timescapes.org/
Blog : http://forum.timescapes.org/blog/
Facebook : http://www.facebook.com/TimeScapes
Twittertimelapseturkiye.com resmi twitter hesabı. Devamını oku... » : https://twitter.com/#!/timescapes/

Time lapse filmler

Yazar hakkında

http//timelapseturkiye.com sayfasının kurucusudur. Video kurgu ve fotoğrafçılıkla uğraşır. tolga_akbas kullanıcı adıyla bobiler.org'de monte yapar. Montelerine http://ostothek.com adresinden, fotoğraflarına http://tolgaakbas.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Halen özel bir televizyonda prodüktörlük yapmakta. Ayrıca İFSAK üyesidir.
Comments are closed.
Bunları da okumak isteyebilirsinizclose