LRTimelapse ile time lapse artık daha kolay

Şub 17, 2013 Yorum yok

Bugün size time lapseTime lapse ve zaman aralıkları (interval). Devamını oku... » tekniğini uygularken kullanabileceğiniz bir programdan, LRTimelapse‘tan bahsedeceğim. TimeTime Lapse nedir, ne değildir, nasıl yapılır?. Devamını oku... » lapseTime Lapse nedir, ne değildir, nasıl yapılır?. Devamını oku... » tekniğini uygularken Quicktime, After EffectsInfrared - kızılötesi time lapse!. Devamını oku... », Avid gibi pek çok program kullanıyoruz, fakat bu programların işi aslında time lapse değil. LRTimelapse ise tamamen bu iş için, yani time lapse için yapıYapı, inşaat "time lapse" çalışmalarına büyük çözüm İKM!. Devamını oku... »lmış bir program.

Programı kullanarak gündüz-gece, gece gündüz geçişlerinde ortaya çıkan flickerTime lapse nasıl yapılır?. Devamını oku... » sorununu tek bir tıklamayla düzeltmek mümkün. Böylece bulb rampling araçları kullanmanıza gerek kalmıyor. Ayrıca programın raw desteği de var. 4k4k nedir, nasıl yapılır, nasıl seyredilir?. Devamını oku... » videoKüçük Organizasyonlarınıza çözümler. Devamını oku... » desteği de sunan programın ücretli sürümünü alırsanız limitiniz kullandığınız bilgisayarın hafızası kadar oluyor. Yani limit-sizsiniz. Ücretsiz versiyonunda ise 400 imaj limitiniz var. Templates desteği de olan program için ücretli hazır template’lerden alabilirsiniz. Bu yazı kısa bir giriş niteliğinde olsun, ilerleyen günlerde detaylı incelemesini burada yayınlayacağım.

Web sayfası : http://lrtimelapse.com/
Ücretsiz sürümü indirmek için : http://lrtimelapse.com/files/LRTimelapse2.2.1_win.zip

LRTimelapse farkını görmek için aşağıdaki videoyu izleyin.

LRTimelapse kullanılarak yapılmış bir video

African Skies | lrtimelapse.com from gwegner.de on Vimeo.

Time lapse software

Yazar hakkında

http//timelapseturkiye.com sayfasının kurucusudur. Video kurgu ve fotoğrafçılıkla uğraşır. tolga_akbas kullanıcı adıyla bobiler.org'de monte yapar. Montelerine http://ostothek.com adresinden, fotoğraflarına http://tolgaakbas.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Halen özel bir televizyonda prodüktörlük yapmakta. Ayrıca İFSAK üyesidir.
Comments are closed.
Bunları da okumak isteyebilirsinizclose