GoPro Hero 3 ve time lapse performansı

Oca 10, 2013 Yorum yok

Time lapseProfesyonel timelapser neler kullanır?. Devamını oku... » tekniğini dslrDSLR makinenizin sensör temizliğinizi yaptınız mı?. Devamını oku... » makinalarımızla, videoKüçük Organizasyonlarınıza çözümler. Devamını oku... » kameralarımızla kullanabiliyorduk.  Gopro  Hero 3‘te aslında bir video kamera ama bence yeri diğerlerinden biraz ayrı bir ürün. Bu nedenle hero 3 için ayrı bir yazı yazmaya karar verdim.

Hero 3 fotoğrafta da görebileceğiniz gibi çok küçük bir ürün olmasına rağmen, yaptığı iş inanılmaz. Genelde extreme sporlarla ilgilenenlerin kullandığı bu cihaz, 4k4k nedir, nasıl yapılır, nasıl seyredilir?. Devamını oku... » video da kaydedebiliyor (4k 12.5 frameIphone, Android Time Lapse cebinizde!. Devamını oku... » 2k 25 frame). Tek tek özelliklerini yazmaya gerek yok, merak edenler http://gopro.com/product-comparison-hero3-cameras adresinden tüm modellerine ve özelliklerine bakabilirler.  Bizi asıl ilgilendiren kısmı, sayfamızın da ana konusu olan timeTime Lapse nedir, ne değildir, nasıl yapılır?. Devamını oku... » lapseTime Lapse nedir, ne değildir, nasıl yapılır?. Devamını oku... » performansı”.

Time lapse özelliği Hero 3’ün tüm modellerinde (white edition, silver edition, black edition) bulunuyor.  0.5, 1, 2, 10, 30, 60 saniye aralıklarında çekim yapabilen Hero 3’ler maalesef bunun dışındaki zamanTime lapse ve stüdyo kullanımı. Devamını oku... » aralıklarına izin vermiyor. Yani dslr makinamıza bağladığımız tetikleyiciTime lapse nasıl yapılır?. Devamını oku... » gibi çok geniş bir zaman aralığıTime lapse ve zaman aralıkları (interval). Devamını oku... »na sahip değiliz Hero 3’lerde. Yine de time lapse için kullanabileceğiniz kaliteli ve sağlam bir ürün hero 3. ABD fiyatı 399$. Unutmatan hero 3, 60 metreye kadar su geçirmiyor (özel kabı ile). Sualtı çekimlerinde de kullanabilirsiniz.

 

Önce Hero 3’ün süper tanıtım videosunu izleyin, ardından da hero 3 ile yapıYapı, inşaat "time lapse" çalışmalarına büyük çözüm İKM!. Devamını oku... »lmış örnek time lapse çalışmalarını izleyebilirsiniz.

 

 

 

Time lapse, Time lapse araç gereçleri

Yazar hakkında

http//timelapseturkiye.com sayfasının kurucusudur. Video kurgu ve fotoğrafçılıkla uğraşır. tolga_akbas kullanıcı adıyla bobiler.org'de monte yapar. Montelerine http://ostothek.com adresinden, fotoğraflarına http://tolgaakbas.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Halen özel bir televizyonda prodüktörlük yapmakta. Ayrıca İFSAK üyesidir.
Comments are closed.
Bunları da okumak isteyebilirsinizclose