İnşaat / yapı / fabrika “time lapse” işleri

Nis 13, 2014 Yorum yok

 

 

timelapseturkiyeTimelapseturkiye"Finding Portland" ile görsel şölen!. Devamını oku... ».com ve İKM (istanbul Kurgu Montajİnşaat Time Lapse doğrular / yanlışlar. Devamını oku... ») olarak, time lapseTimeScapes ön sipariş!. Devamını oku... » işlerinizi (fabrika inşaatları, konut projeleri, showroom’lar, organizasyon kurulumları, belgeselTime Lapse tekniği ile neler yapabiliriz?. Devamını oku... » çekimleri, bitki gelişimleri, gök olayları vb.) yapıYapı, inşaat "time lapse" çalışmalarına büyük çözüm İKM!. Devamını oku... »yoruz. Bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Detaylar

* DSLRDSLR makinenizin sensör temizliğinizi yaptınız mı?. Devamını oku... » yahut özel timeTime Lapse nedir, ne değildir, nasıl yapılır?. Devamını oku... » lapseTime Lapse nedir, ne değildir, nasıl yapılır?. Devamını oku... » kameraları ile 4 mevsim kesintisiz çekimler.
* İstediğiniz sayıda kamera açısı (görüntü kaybı yaşamamak için tek kamera ile çalışmıyoruz)
* Belirli aralıklarla yapılacak özel detay çekimleri (Özel şaryo sistemleri ve özel time lapse kafaları ile yapılan çekimleri kapsar)
* Dilerseniz online takip sistemi, dilerseniz belirli periyotlarda montajlanmış videonun teslimi.
* Osto-ray ile özel çekimler
* Proje sonunda istediğiniz uzunlukta çok açılı montajlanmış, müzikli / müziksiz videoKüçük Organizasyonlarınıza çözümler. Devamını oku... » teslimi.

 

İletişim
Tolga Akbaş 0535 893 43 26
Zafer Küçük 0554 722 74 78
E-posta : istanbulkurgumontaj [at] gmail [dot] com
web:

timelapseturkiye.com

istanbulkurgumontaj.com

insaattimelapse.com

İletişim formunu da kullanabilirsiniz

 

 

 

 

 

insaat-time-lapse

Yazar hakkında

http//timelapseturkiye.com sayfasının kurucusudur. Video kurgu ve fotoğrafçılıkla uğraşır. tolga_akbas kullanıcı adıyla bobiler.org'de monte yapar. Montelerine http://ostothek.com adresinden, fotoğraflarına http://tolgaakbas.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Halen özel bir televizyonda prodüktörlük yapmakta. Ayrıca İFSAK üyesidir.
Comments are closed.
Bunları da okumak isteyebilirsinizclose