İnşaat / yapı / fabrika “time lapse” işleri

Nis 13, 2014 Yorum yok

 

 

timelapseturkiyeTimelapseturkiye"Finding Portland" ile görsel şölen!. Devamını oku... ».com ve İKM (istanbul Kurgu MontajYapı, inşaat "time lapse" çalışmalarına büyük çözüm İKM!. Devamını oku... ») olarak, time lapseTimeScapes ön sipariş!. Devamını oku... » işlerinizi (fabrika inşaatları, konut projeleri, showroom’lar, organizasyon kurulumları, belgeselTime Lapse tekniği ile neler yapabiliriz?. Devamını oku... » çekimleri, bitki gelişimleri, gök olayları vb.) yapıYapı, inşaat "time lapse" çalışmalarına büyük çözüm İKM!. Devamını oku... »yoruz. Bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Detaylar

* DSLRDSLR makinenizin sensör temizliğinizi yaptınız mı?. Devamını oku... » yahut özel timeTime Lapse nedir, ne değildir, nasıl yapılır?. Devamını oku... » lapseTime Lapse nedir, ne değildir, nasıl yapılır?. Devamını oku... » kameraları ile 4 mevsim kesintisiz çekimler.
* İstediğiniz sayıda kamera açısı (görüntü kaybı yaşamamak için tek kamera ile çalışmıyoruz)
* Belirli aralıklarla yapılacak özel detay çekimleri (Özel şaryo sistemleri ve özel time lapse kafaları ile yapılan çekimleri kapsar)
* Dilerseniz online takip sistemi, dilerseniz belirli periyotlarda montajlanmış videonun teslimi.
* Osto-ray ile özel çekimler
* Proje sonunda istediğiniz uzunlukta çok açılı montajlanmış, müzikli / müziksiz videoKüçük Organizasyonlarınıza çözümler. Devamını oku... » teslimi.

 

İletişim
Tolga Akbaş 0535 893 43 26
Zafer Küçük 0554 722 74 78
E-posta : istanbulkurgumontaj [at] gmail [dot] com
web:

timelapseturkiye.com

istanbulkurgumontaj.com

insaattimelapse.com

İletişim formunu da kullanabilirsiniz

 

 

 

 

 

insaat-time-lapse

Yazar hakkında

http//timelapseturkiye.com sayfasının kurucusudur. Video kurgu ve fotoğrafçılıkla uğraşır. tolga_akbas kullanıcı adıyla bobiler.org'de monte yapar. Montelerine http://ostothek.com adresinden, fotoğraflarına http://tolgaakbas.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Halen özel bir televizyonda prodüktörlük yapmakta. Ayrıca İFSAK üyesidir.
Comments are closed.
Bunları da okumak isteyebilirsinizclose