Nero Trigger – İsviçre çakısı değil, Türk çakısı

Nis 27, 2014 Yorum yok

nero-triggerrBugün size, benim bile yabancıların ürettiğini sandığım bir ürünü tanıtacağım :  Nero Trigger!

Nero Trigger, aslında tek bir kutu içerisinde pek çok özelliği barındıran bir cihaz. Nero Trigger‘ı time lapse yaparken, tetikleyici olarak kullanabiliyorsunuz.  Yahut ses sensörünü aktif hale getirerek, fotoğraf makinenizi sese duyarlı fotoğraf çekebilir hale getirebiliyorsunuz. Hatta Nero Trigger‘ın ışık sensörünü kullanarak şimşek / yıldırım fotoğrafı çekme işini çok ama çok kolaylaştırabiliyorsunuz.

Nero Trigger‘ın tüm yapabildikleri bunlar da değil ayrıca. HDR fotoğraf çekiminde de Nero Trigger’ı kullanabilirsiniz. Lazer sensör özelliğini ise güvenlik uygulamalarında kullanmanız mümkün.

Son olarak ise cihaz içerisindeki DIY (do it yourself) menüsü ile, Nero’ya dışarıdan farklı sensörler bağlayarak, ısıya, neme duyarlı hale getirmeniz de mümkün.

Nero Trigger, Canon, Nikon, Olympus, Fujifilm, Pentax, Sony, Samsung, Hasselblad, Panasonic, Minolta, Kodak, Leica uyumlu.

Nero Trigger için hazırladığım inceleme videosunu izleyin

 

vimeo linki

Nero Trigger incelemesi – Timelapseturkiye.com from Tolga Akbas on Vimeo.

Fiyat : 199 $

Satın alma linki : http://www.nerotrigger.com/shop/

İletişim Bilgileri:

https://www.nerotrigger.com/

ERON ELEKTRONIK, BILGISAYAR ve YAZILIM SAN. TIC. LTD. STI.
Tax Office: Sarigazi Tax No: 3680267236
Address: Esensehir Mah. Kurkculer Cad.
Kanuni Sk. White Side F33 Umraniye
ISTANBUL, 34768, TURKEY

 

teknoloji

Yazar hakkında

http//timelapseturkiye.com sayfasının kurucusudur. Video kurgu ve fotoğrafçılıkla uğraşır. tolga_akbas kullanıcı adıyla bobiler.org'de monte yapar. Montelerine http://ostothek.com adresinden, fotoğraflarına http://tolgaakbas.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Halen özel bir televizyonda prodüktörlük yapmakta. Ayrıca İFSAK üyesidir.
Comments are closed.