Profesyonel timelapser neler kullanır?

May 05, 2014 Yorum yok

geoff-tompkinson

Bu yazıma iyi bir fotoğrafTime Lapse nedir, ne değildir, nasıl yapılır?. Devamını oku... »çı ve time lapseIphone, Android Time Lapse cebinizde!. Devamını oku... » üstadı Geoff Tompkinson‘u konuk edeceğim. Geoff Tompkinson, yaklaşık 30 yıldır fotoğraf çekiyor ve timeTime Lapse nedir, ne değildir, nasıl yapılır?. Devamını oku... » lapseTime Lapse nedir, ne değildir, nasıl yapılır?. Devamını oku... » tekniğini başarıyla uyguluyor.

Peki çalışmalarında neler kullanıyor, hangi makine, hangi lensOptiğin büyülü dünyası "Tilt-Shift" ve Time Lapse. Devamını oku... »?

İşte detaylar:

Makine : CanonNero Trigger - İsviçre çakısı değil, Türk çakısı. Devamını oku... » Mark II ve Canon 6D (astronomi"TimeScapes" - Bir başyapıt. Devamını oku... » çekimleri için)
Lensler : Canon 16-35mm F/2.8 – Sigma 15mm f/2.8 EX DG Diogonal Fisheye
sliderTime Lapse'ınıza hareket katın!. Devamını oku... » : Dynamic Perception / eMotimo

Peki Tompkinson neler çekmiş?

Buyrun izleyelim

‘The Lake’ winner – CHRONOS film festival 2013 & ‘Goldene Stadttor’ ITB Berlin 2014 from geoff tompkinson on Vimeo.

None found.
Time lapse genel bilgiler, Time lapse teknikleri, Time lapse tiyoları

Yazar hakkında

http//timelapseturkiye.com sayfasının kurucusudur. Video kurgu ve fotoğrafçılıkla uğraşır. tolga_akbas kullanıcı adıyla bobiler.org'de monte yapar. Montelerine http://ostothek.com adresinden, fotoğraflarına http://tolgaakbas.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Halen özel bir televizyonda prodüktörlük yapmakta. Ayrıca İFSAK üyesidir.
Comments are closed.
Bunları da okumak isteyebilirsinizclose